Acum este 24 Iun 2026, 19:03

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1809 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Aug 2010, 18:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Ralu, felicitari pentru moderarea concursului.
Felicitari, castigatoarelor.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Aug 2010, 20:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2009, 01:53
Mesaje: 328
Nume forum:1
Ralu, eu nu am timp sa particip la concursuri, iar de cusut, acum, chiar este exclus. Am urmarit insa acest concurs moderat de tine si a fost o placere. Doar concursul moderat de Cristina (cand a lansat si ideea cu Gargarita lunii) a reusit sa se mai ridice la aceeasi nivel. Complex, bine structurat si moderat, echilibrat si echilibrant.
Esti o persoana carismatica care reusesti sa creezi un sentiment de bucurie. Te felicit din toata inima.
Pup pe Dario.

_________________
Alice - Alice-Gargarita-din-tara-Minunilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Aug 2010, 20:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Ralu, iti multumesc pentru tot ceea ce ai facut pentru noi.
Felicitari, participantelor si castigatoarelor.
Cu mare placere si din tot sufletul, acest minunat premiu il daruiesc Gargaritei Olteanu Rodica, Gargarita-Raza-de-Soare.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Aug 2010, 21:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Carmen, multumesc.
Rodica, felicitari pentru cadoul primit.

Pentru ca Dani este plecata in concediu, eu am primit sarcina de a spune catre cine pleaca premiul ei. Gargarita care va primi premiul locului III este Lenuta Patrascu.
Felicitari, Lenuta!

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Aug 2010, 21:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Felicitari, Ralu! Desi nu am participat, am urmarit concursul si meriti toate laudele pentru felul in care l-ai moderat.
Felicitari si castigatoarelor.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Aug 2010, 22:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Recapituland, castigatoarele acestei luni sunt:

Sectiunea goblen
Locul I: Maria Nistor, care daruieste premiul gargaritei Mogin Paraschiva
Locul II: Antoneac Carmen, care daruieste premiul gargaritei Olteanu Rodica
Locul II: Balan Daniela, care daruieste premiul gargaritei Lenuta Patrascu.

Sectiunea fotografii - Mona J.

Sectiunea indicii - Ghiortu Gabriela

Sectiunea Gargarita lunii - Martin Carmen

Alina, sunt sigura ca si in aceasta luna ne vom simti bine alaturi de tine.
Abriela, multumesc si ma bucur ca te-ai simtit bine.
Rodica, sunt sigura ca vor mai fi concursuri de acest gen in care vei reusi sa triumfi si sa daruiesti.
Elenuta, toate gargaritele participante au fost la inaltime si mi-au tinut piept. Multumesc frumos de trandafiri.
Clementina, iti multumesc ca ne-ai urmarit si ca ne-ai incurajat cu gandul in timpul acestei luni.
Sonia, multumesc pentru aprecieri.
Deea, as zice jos palaria in fata voastra, a celor care au reusit sa dezlege enigmele acestei luni.
Nikoleta, si eu iti trimit multi pupici.
Lili, multumesc de cuvintele frumoase.
Georgeta, chiar daca au fost cateva puncte, mie mi-ai oferit mult mai mult. Multumesc.
Cristina, daca ai stii cate emotii am avut la inceput! Ma bucur ca am reusit sa raspandesc praf de veselie prin gradina.
Onuta, indraznesc sa ma asez in fruntea listei celor carora le pare rau ca s-a terminat. Iti doresc sa traiesti in aceasta luna tot ceea ce am trait eu alaturi de voi, cu fiecare indiciu postat.
Dana, nu-i bai pentru postare, tocmai de aceea mi-am permis sa nu te mai depunctez. Participarea conteaza intotdeauna.
Damiela, multumesc mult pentru apreciere.
Ralluca, iti multumesc mult.
Alice, ma simt chiar onorata si totodata emotionata de cum ma descrii. Recunosc ca in aceasta luna, mi-ati ridicat moralul zi de zi si m-am simtit excelent.
Nico, multumesc mult si tie pentru cuvintele frumoase.

Acestea fiind scrise, eu va doresc sa coaseti cu drag, fiecare in parte, modelele primite, sa nu uitati sa zambiti in fiecare zi si sa va bucurati de tot ceea ce va inconjoara.

Din suflet, multumesc, gargarite dragi.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Aug 2010, 22:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Dec 2009, 22:39
Mesaje: 618
Nume forum:1
Maria, iti multumesc mult. In acest moment imi siroiesc lacrimile. Nu am primit niciodata un goblen cadou. Sunt cea mai fericita din lume si nici nu stiu cum sa-ti rasplatesc efortul.
Te pup dulce.

_________________
Mogin Paraschiva - Drumul catre casa unui prieten nu este niciodata lung.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Aug 2010, 23:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Paraschiva, bucuria ta spune totul.
Te imbratisez cu mult drag.
Multumim Admin, pentru ca ai sponsorizat atata fericire. Sa se intoarca de mii de ori in plus tie si echipei TTT.


_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 02 Aug 2010, 05:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Antoneac Carmen scrie:
Ralu, iti multumesc pentru tot ceea ce ai facut pentru noi.
Felicitari, participantelor si castigatoarelor.
Cu mare placere si din tot sufletul, acest minunat premiu il daruiesc Gargaritei Olteanu Rodica, Gargarita-Raza-de-Soare.
Multumesc mult, Carmen. Din cate stiu nu ai participat niciodata la un concurs de cusut, iar acesta fiind si primul si conform regulamentului trebuie sa-l daruiesti, gestul tau ma onoreaza. Ai lucrat, din ce am vazut, pe rupte. Timp de o luna ai dedicat timp mai mult ca altadata goblenatului, iar la final rodul muncii tale va ajunge la mine. Iti multumesc si cu atat mai mult ma simt onorata cu cat stiu cate emotii se creaza la fiecare sfarsit de saptamana si toate tu le-ai trait pentru mine.
Dumnezeu sa te binecuvinteze si pe toti cei dragi ai tai. Sa te tina sanatoasa si bucuria facuta mie sa se intoarca la tine inzecit.
Felicitari, Paraschiva!
Felicitari, Lenuta!

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 02 Aug 2010, 07:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Ralu, pentru tine o floare de muscata:



si un mic clopotel:



Te pup si te imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1809 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania