Acum este 22 Iun 2026, 21:49

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 59 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 06 Aug 2010, 13:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Cu ambitie si incurajarile din aceasta gradina, o sa-l vedem la colectie mai repede decat te astepti tu. O sa vezi!
Pupici si spor la acusor.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 06 Aug 2010, 17:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Va multumesc din suflet pentru incurajari si sustinere.
Va trimit multi pupici la amandoua si va imbratisez.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 15 Aug 2010, 15:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Episodul cu numarul patru:



Un micut episod dar nu am avut timp pentru mai mult.
Va pup.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 15 Aug 2010, 15:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Se contureaza trupurile celor doi indragostiti.
Punct cu punct incepe goblenul tau sa prinda viata.
Pupici si spor la acusor.

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 15 Aug 2010, 15:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Deea, imi place atat de mult cum incep sa apara cele doua trupuri incat nu m-as mai opri din cusut, numai ca timpul nu ma ajuta deloc.
Te pup.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 18 Aug 2010, 08:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Aripioare la ac, Nikoleta!
Lucrezi un model tare frumos.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 18 Aug 2010, 18:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Nikoleta, mult spor in continuare.

Pupici dulci.

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 18 Aug 2010, 23:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Nikoleta, cat de frumos se contureaza trupurile celor doi indragostiti, in perfecta armonie cu natura inconjuratoare!

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 19 Aug 2010, 09:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Ma bucur foarte tare mult ca, desi este micutel si nu prea am eu sporul vostru totusi ma urmariti si ma sustineti.
Multumesc mult.
Va trimit multi pupici si va doresc spor la cusut.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 28 Aug 2010, 15:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Episodul 5.



Dragi gargarite abia astept sa termin acest model sa vad cum va arata la final.
Va pup si va doresc spor la cusut.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 59 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania