Acum este 25 Iun 2026, 11:05

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 171 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 09:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Karmen, iti multumesc din suflet pentru vot. Mai inainte am deschis topicul sa vad cine a mai fost nominalizat si inca nu imi vine sa cred ca cineva s-a gandit si la mine. Astazi am avut parte numai de bucurii de dimineata mi s-a confirmat ca voi fii mamica, iar acum votul primit, chiar pot spune ca am o zi fericita.
Va pup pe toate si va doresc o saptamana cat mai placuta. Karmen, inca o data iti multumesc.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 10:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Nicoleta, ma bucur foarte mult pentru tine. Un copil este o minune pentru orice femeie.
Pupici.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 11:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2007, 11:56
Mesaje: 901
Nume forum:1
Abriela, felicitari!
Karmen, te-ai gandit bine. Si eu tot pe tine te votez, Nikoleta.

_________________
Mariuta - Gargarita-Oda-Gargaritelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 11:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Gargaritelor, va urmez exemplul si o votez pe Nikoleta. Felicitari si pentru vestea cea mare!

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 11:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Va multumesc din suflet, nici nu va imaginati ce bucurie imi faceti votandu-ma.
Imi doresc ca fiecare dintre voi sa simta emotia si bucuria pe care o simt eu acum.
Va trimit multi pupici si va doresc spor la cusut.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 11:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Nici nu imi vine sa cred ca am fost votata Gargarita saptamanii. Mi-ati facut o mare bucurie si va multumesc tuturor pentru voturile acordate.
Va pup si va imbratisez cu drag.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 12:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Alina, multumesc mult pentru minunatul desen.
Este tare dragalasa gargarita aceea cu coronita.
Te pup.

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 13:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Nu ai pentru ce, draga Abriela. A fost o placere.
Pupici.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 23 Aug 2010, 17:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Nikoleta, felicitari pentru vestea primita!
Ai mare grija de tine acum, nu ridica nimic greu, nu lua medicamente si ia pastile cu acid folic, sunt indispensabile pentru dezvoltarea fatului in aceasta perioada.
Te pup si mult succes.

Abriela, multe felicitari!

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii august
MesajScris: 24 Aug 2010, 16:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Iun 2005, 19:44
Mesaje: 1881
Nume forum:1
Abriela, felicitari!
In aceasta saptamana o votez pe Rodica Olteanu. A adus in colectia ei o multime de modele frumos inramate pe care le-a daruit. Gestul ei nu are nevoie de alte explicati.

_________________
Maria-Venus - Gargarita-Venus


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 171 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania