Acum este 27 Iun 2026, 13:14

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 20 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Nunta de flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 14:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2008, 22:10
Mesaje: 199
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Exact asa cum v-am promis, va aduc fotografii de la nunta noastra. Abia acum realizez ca a trecut si acest moment, asteptat de atata vreme.

Voalul:



Pantofii, chinul cavalerului de onoare!



Cu nasul in drum spre biserica:



Noi doi (sedinta foto a avut loc la Monumentul de Independenta din Tulcea).





Cu domnisoara si cavalerul de onoare:



Pupici:



Artificii
Noi:



si nasii:



Primul dans pe muzica lui Stefan Hrusca, Nunta de flori.



S-a furat mireasa!



Si hotii!



La revenire:



Tortul-sarlota de lamaie cu fructe proaspete, imbracat in ciocolata alba si ornat cu trandafiri rosii din martipan.



A fost deliciul serii.

Sper ca v-a placut.

_________________
Gabriela - Gargarita-Pastel-de-Toamna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nuntade flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 14:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2008, 22:10
Mesaje: 199
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Si o parte din mica noastra luna de miere.
Un pupic de la Raul Buzau:



La poarta Bisericii Negre:



Fructe de padure din Sinaia:



Un salut de la Cota 1400, Sinaia:



Noi doi (ce mult imi place cum suna!) pe veranda de la ultimul etaj al Castelului Bran.



Va pupic si sper ca v-a placut.

Adminica, help! Nu stiu ce am facut de au aparut atatea topice.

_________________
Gabriela - Gargarita-Pastel-de-Toamna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nuntade flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 14:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Dec 2009, 16:28
Mesaje: 1745
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Sunteti o pereche minunata.
Va doresc sa aveti parte de multa dragoste si intelegere.
Fotografiile sunt foarte reusite, va sta bine impreuna.
Mireasa si tortul mi-au luat privirea!

_________________
Dina - Gargarita-Sinceritate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nuntade flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 15:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Albei Adina scrie:
Mireasa si tortul mi-au luat privirea!
Dina, mi-ai luat-o inainte.
Gabriela, sunteti doi frumosi. Casa de piatra, intelegere, respect si multa iubire!

P.S. Pe cand copii?

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta de flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 16:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2005, 13:40
Mesaje: 2636
Nume forum:1
Ce fotografii frumoase ne-ai adus! Multumim.
Casa de piatra, multa fericire, sanatate si bucurii va doresc.
Ati fost foarte frumosi si fericirea voastra razbate din toate fotografiile.

_________________
Mona - Gargarita-Gingasie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta de flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 16:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Casa de piatra si o familie implinita va doresc.
Ai fost o mireasa frumoasa si formati o pereche reusita.
Tortul mi-a furat si mie ochii, nici nu ma indoiesc de bunatatea lui.

Pupici

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta de flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 16:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Casa de piatra! Se vede din fotografii ce fericiti sunteti. Asa sa fiti mereu.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta de flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 16:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Casa de piatra! Esti o mireasa foarte frumoasa alaturi de un mire chipes.

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta de flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 16:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Gabriela, casa de piatra! Va sta foarte bine impreuna.

Pupici dulci.

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta de flori - de Paul si Gabriela
MesajScris: 01 Sep 2010, 19:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Gabriela, casa de piatra, respect, intelegere, iubire multa, multa si copii sanatosi si frumosi ca parintii.
Pupici.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 20 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania