Acum este 22 Iun 2026, 21:48

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 59 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 10 Sep 2010, 10:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Multumesc mult pentru cuvintele frumoase. Imi pare tare rau ca nu am prea lucrat la goblenul meu drag in ultimele zile, dar sper sa recuperez saptamana viitoare.
Va trimit multi pupici tuturor si va doresc o zi frumoasa.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 17 Sep 2010, 10:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Va prezint un micut episod din Imbratisarea mea.



Stiu ca este putin, dar numai atat am reusit sa cos.
Va pup si va doresc o zi placuta.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 17 Sep 2010, 10:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Nikoleta, mie nu mi se pare ca ai cusut putin. Chiar ai cusut destul de mult.
O imbratisare calda si mult spor iti doresc.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 17 Sep 2010, 10:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Nikoleta, important este ca reusesti sa cosi cate putin in fiecare zi. Vezi ca deja ai trecut de jumatatea goblenului si mai ai putin chiar.
De abia astept si urmatorul episod.

Pupici,

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 17 Sep 2010, 11:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2005, 16:24
Mesaje: 1767
Nume forum:1
Este tare frumusel ce ai lucrat pina acum.
Nu am eu multa experienta, dar cred ca modelele mici se lucreaza mult mai greu decit cele de dimensiuni mari, de aceea ar trebui apreciate ceva mai mult. Oricum, mie, una imi place si sufar alaturi de tine si de celelalte gargarite ca nu avem mai mult timp pentru cusut. Poate la pensie.
Mult spor in continuare!

_________________
Tina - Gargarita-Delicatetea-Inimii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 17 Sep 2010, 11:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Nikoleta, nu mai ai mult si il vei termina.
Aripioare la ac!

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 17 Sep 2010, 11:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Dragele mele, multumesc mult pentru aprecieri si pentru incurajari.
Lucrez la doua modele in acelasi timp si as vrea sa cos in fiecare zi la amandoua, numai ca stiti voi cum este cu timpul liber. Dar cu sustinerea voastra sunt sigura ca le voi termina cu bine pe amandoua.
Va trimit multi pupici si va imbratisez pe toate.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 18 Sep 2010, 07:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Nikoleta, nu mai ai mult si Imbratisarea va ajunge la Colectie.
Spor si timp liber iti doresc.

Te pupa,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 25 Sep 2010, 19:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 18:11
Mesaje: 377
Nume forum:1
Onuta, multumesc mult pentru urari.
Acum va prezint un micut episod din " Imbratisarea" mea.



Va trimit multi pupici.

_________________
Cel care are prieteni nu este niciodata singur.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Imbratisare - goblen lucrat de Nikoleta
MesajScris: 25 Sep 2010, 19:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Nikoleta, imi plac indragostitii tai. Inca putin si e gata. Aripioare la ac!

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 59 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania