|
Acum este 27 Iun 2026, 09:59
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
tanasa clementina
|
Subiectul mesajului: Re: Conservele mele - fotografiile lunii octombrie Scris: 29 Oct 2009, 23:06 |
|
Membru din: 26 Noi 2008, 04:21 Mesaje: 3338 Nume forum:1
|
|
Locul 1- foto 1 Locul 2 - foto 6 Locul 3 -foto 8
_________________ Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita
|
|
| Sus |
|
 |
|
olteanu rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Conservele mele - fotografiile lunii octombrie Scris: 30 Oct 2009, 22:30 |
|
Membru din: 06 Noi 2005, 03:17 Mesaje: 1982 Locatie: Slatina Nume forum:1
|
|
Locul 1-foto 1 Locul 2-foto 3 Locul 3-foto 8
_________________ Rodica - Gargarita Raza-De-Soare
|
|
| Sus |
|
 |
|
Olariu Ioana
|
Subiectul mesajului: Re: Conservele mele - fotografiile lunii octombrie Scris: 31 Oct 2009, 23:56 |
|
Membru din: 09 Ian 2009, 18:04 Mesaje: 7278 Locatie: Iasi Nume forum:1
|
|
Locul I - foto 6 Locul II - foto 1 Locul III - foto 2
P.S. Imi cer scuze de votul meu intarziat, dar acum am observat ca eu nu am votat. Pupici.
_________________ Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce
|
|
| Sus |
|
 |
|
Cozea Rodica-Maria
|
Subiectul mesajului: Re: Conservele mele - fotografiile lunii octombrie Scris: 01 Noi 2009, 07:51 |
|
Membru din: 04 Apr 2005, 17:40 Mesaje: 116 Locatie: Cluj-Napoca Nume forum:1
|
|
Votul meu este: Locul I -foto 1 Locul II -foto 8 Locul III-foto 3
_________________ Rodimar - Gargarita-Dragoste-de-Toamna
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dosinescu Cristina
|
Subiectul mesajului: Re: Conservele mele - fotografiile lunii octombrie Scris: 01 Noi 2009, 13:22 |
|
Membru din: 29 Noi 2007, 23:15 Mesaje: 2524 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Gargarite harnicute, nu mai zburati si prin acest topic? Mai este azi si maine timp pentru votat. Haideti sa dovedim ca suntem adevarate gargarite si apreciem munca celorlate gargarite!
_________________ Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Alexandra Popescu
|
Subiectul mesajului: Re: Conservele mele - fotografiile lunii octombrie Scris: 01 Noi 2009, 14:16 |
|
Membru din: 01 Aug 2006, 04:27 Mesaje: 3102 Locatie: Romania Nume forum:1
|
|
Locul 1 fotografia 1 Locul 2 fotografia 5 Locul 3 fotografia 8 Pupici si cand desfaceti borcanelele sa va ganditi la noi.
_________________ Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dosinescu Cristina
|
Subiectul mesajului: Re: Conservele mele - fotografiile lunii octombrie Scris: 02 Noi 2009, 20:59 |
|
Membru din: 29 Noi 2007, 23:15 Mesaje: 2524 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Cum de peste 24 de ore nu s-a mai inregistrat nici un vot, sper ca nu supar pe nimeni ca spun stop vot!
Autoarele fotografiilor sunt:
Cristina Zabava: Foto 1 si 6 Olariu Ioana: Foto 3,5 si 8 Olteanu Rodica: Foto 2, 4 si 7
Clasamentul este urmatorul: Foto 1: 28 puncte Foto 2: 2 puncte Foto 3: 8 puncte Foto 4: 3 puncte Foto 5: 6 puncte Foto 6: 8 puncte Foto 7: 2 puncte Foto 8 15 puncte
Astfel avem:
Cristina: 36 puncte Onuta: 29 puncte Rodica: 7 puncte
Aceste puncte se vor adauga la clasamentul de la seriale.
Va multumesc pentru ca ati participat la concursul lunii octombrie si vreau sa va spun ca pentru mine a insemnat foarte mult moderarea acestui concurs, am reusit sa fiu mai aproape de fiecare gargarita in parte.
_________________ Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori
|
|
| Sus |
|
 |
|
Mona J
|
Subiectul mesajului: Re: Conservele mele - fotografiile lunii octombrie Scris: 02 Noi 2009, 21:38 |
|
Membru din: 27 Oct 2005, 13:40 Mesaje: 2636 Nume forum:1
|
|
Felicitari participantelor pentru fotografii (mmm ce bine arata conservele, inghit in sec) si felicitari Cristina pentru felul cum ai moderat acest concurs!
_________________ Mona - Gargarita-Gingasie
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|