Concurs - fotografiile lunii august 2009 by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009 Pentru ca sunt doar trei fotografii, va invit sa votati o singura imagine.
Replica: Foto nr. 1 by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009 Rodica Olteanu
Mica descriere a fotografiei:
Baile Felix, Rezervatie naturala de lotusi.
Ce-i mai frumos decat natura? Acest raspuns il stiu numai cei ce o descopera, asa ca ar fi bine ca, din cand in cand, sa o descoperim cu totii si sa luptam pentru mentinerea frumusetii ei.
Acest peisaj mirific este ca o oaza de liniste, descoperit de fiica mea si merita vazuta de toata lumea. Am postat aceasta fotografie pentru a impartii frumusetea naturii cu voi.
Replica: Foto nr. 2 by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009 Elena Popescu
Replica: Foto nr. 3 by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009 Marieta Rasa
Replica: Acestea by Onuta O (1355 mesaje), la 27-08-2009 sunt fotografiile.
Se vor acorda 100 puncte gargaritei care iese pe primul loc, 70 pentru locul II, 40 puncte pentru locul III. Atentie! O gargarita nu-si poate vota propria creatie.
Succes!
Replica: Clasamentul meu este by Cozea Rodica-Maria (693 mesaje), la 27-08-2009 Foto 1-locul I
Foto 3-locul II
Foto 2-locul III
Replica: Votul meu by Bica Nistor (1427 mesaje), la 27-08-2009 1 = 1
3 = 2
2 = 3
Sunt de acord ca a doua imagine ne reprezinta, dar nu este in tema concursului.
Replica: Votul meu. by tanasa clementina (1372 mesaje), la 27-08-2009 Locul 1 - 1
Locul 2 - 3
Locul 3 - 2
Replica: Imi place prima fotografie! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 27-08-2009 Asa ca locul 1- foto 1.
Replica: Fiind, by PRICOP PETRONELA (45 mesaje), la 27-08-2009 fana florilor indraznesc sa votez si eu dupa cum urmeaza:
Locul 1 - foto 1
Locul 2 - foto 3
Locul 3 - foto 2
Replica: Votez by Malin Antonia (81 mesaje), la 28-08-2009 Locul 1=1
Locul 2=3
Locul 3=2
Replica: Stop vot by Onuta O (1355 mesaje), la 31-08-2009 Clasament:
Locul I - foto nr. 1 - Rodica Olteanu primeste 100 puncte.
Locul II - foto nr. 3 - Marieta Rasa primeste 70 puncte.
Locul III - foto nr. 2 - Elena Popescu primeste 40 puncte.
Replica: Imi by Mona J (805 mesaje), la 31-08-2009 pare rau ca nu am vazut topicul acesta pana acum si nu am reusit sa votez. Oricum, felicitari participantelor.
Marieta, vroiam sa te intreb ce copacel ai fotografiat? Era un maces?
Replica: Eu cred by Lenus P (692 mesaje), la 31-08-2009 ca este un mar, Mona.
Replica: Felicitari, gargaritelor! by Adriana Nicuta (4598 mesaje), la 31-08-2009 Replica: Multumesc, by olteanu rodica (1159 mesaje), la 31-08-2009 tuturor gargaritelor care si-au rupt din timpul lor sa voteze.
Replica: Draga mea, by RASA MARIA (139 mesaje), la 01-09-2009
Mona, este un mar atat de incarcat cum n-am vazut niciodata.
Replica: Parca by Mona J (805 mesaje), la 01-09-2009 nu-mi venea sa cred ca este un mar. De aceea te-am si intrebat.