Acum este 24 Iun 2026, 15:40

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 87 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 14 Sep 2010, 07:48 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Eli, Sonia, Mona, multumesc pentru cuvintele voastre.
Alexandra, este foarte incantata de doamna ei, mai ales ca se cunosteau din tabara.
Ieri cand a venit acasa, era suparata ca nu le-a dat teme. Drept urmare, a luat caietele ei (cumparate de mine) si a scris pe ele semne grafice, dar si cifre.
Sper ca avantul si dorinta de invatare sa o tina tot timpul.
Succes la scoala, tuturor!

_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 14 Sep 2010, 12:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Noi 2008, 04:21
Mesaje: 3338
Nume forum:1
Georgeta, Cristina, sa va traiasca boboceii si multa bafta in noul an scolar.

_________________
Clementina - Gargarita-Croitoreasa Desavarsita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 17 Sep 2010, 08:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Cristina si Georgeta, mult succes bobocilor in primul an de scoala.

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 17 Sep 2010, 16:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Gargarite harnicute, va multumesc pentru cuvintele de incurajare. Iata ca a trecut deja o saptamana din primul an de scoala a lui Alexandru si impresiile sunt excelente, mai ales ca astazi am "achizitionat" si primul FB (doar pentru colorat, dar inceputul este bun).

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 17 Sep 2010, 16:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Apr 2006, 11:36
Mesaje: 3681
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Felicitari lui Alexandru pentru calificativul obtinut! Ii doresc sa obtina mereu numai FB.

_________________
Dani - Gargarita-Blandetea-Lumii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 17 Sep 2010, 16:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2007, 23:15
Mesaje: 2524
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Dani, multumesc din suflet.

_________________
Cristina - Gargarita Trestia-cu-Doua-Flori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 17 Sep 2010, 17:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Mai 2008, 20:41
Mesaje: 5341
Locatie: Braila
Nume forum:1
Multe felicitari lui Alexandru. A inceput foarte bine. Presimt ca la sfarsitul anului scolar ne vei arata coronita obtinuta de scolarul tau.

Pupici dulci,

_________________
Sonia - Gargarita Lumina-si-Mirt


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 18 Sep 2010, 07:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Felicitari pentru calificativ!
Noi ce sa spunem? Suntem suparate ca nu avem inca teme pentru acasa.
Alexandra scrie pe caietul ei de acasa daca doamna tot nu-i da teme. Ii place enorm de mult la scoala.
Astept sa vad si saptamana urmatoare cum va decurge.
Pupici si succes la scoala gargareilor.

_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 21 Oct 2010, 13:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Mamici de gargarite si gargarei scolari, va doresc sa va bucurati numai de calificative foarte bune a copiilor vostri.

Eu daca mai asteptam putin, va aratam fotografiile cu inceperea de an scolar din clasa a-II-a. De aceea nu o lungesc prea mult si va arat prima zi de an scolar a Claudiei, cu o mama mai emotionata dacat scolarita ei.
Intre timp calificativele nu au intarziat sa apara si sunt toate din acelea pe care orice parinte ar vrea mereu sa i le aduca acasa copilul.
I-am promis ca daca va termina cu bine anul scolar, ii vom cumpara o bicicleta asa cum isi doreste ea. Stiti ce mi-a zis? Sa pregatesc banii.


_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarei si gargarite in primul an de scoala
MesajScris: 21 Oct 2010, 14:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Anca, ce emotii cred ca ai avut. Se vede si pe Claudia ca era emotionata. Nici nu ma asteptam la alte calificative din partea ei, este o fetita cuminte si isteata. Asa ca, banii la pusculita, mamica draga.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 87 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania