Acum este 28 Iun 2026, 07:41

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 19 Noi 2010, 13:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2010, 22:19
Mesaje: 348
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Iulia, imi pare bine sa te cunosc. Ai niste ochi de pisicuta.
Nico, Elisabeta, Mona va multumesc frumos si ma bucur mult ca ne-am cunoscut.
Pupici.

_________________
Prietenul este cel cu care râzi, plângi şi te rogi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 19 Noi 2010, 19:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2007, 23:48
Mesaje: 2651
Nume forum:1
Stefanescu Elena scrie:
Ghici cine sunt?

S-o crezi tu ca esti incognito si noi nu recunoastem o fata frumoasa, Elena noastra draga! Tare bine iti mai sta.
Gramescu Ana scrie:
Ghicitoare: cine este langa mine?



Este Maria (Katerinna), sora mea, care si-a facut curaj sa posteze ceea ce lucreaza.
Ei, Ana, frumoasa surioara mai ai!
Ion Cristina-Viorela scrie:
Nu am crezut niciodata ca voi fi in stare sa cos macar un fir pentru ca eu nu sunt buna la asa ceva.

Ehei, Viorela, si cate alte lucruri minunate ai sa faci tu la viata ta! Asa ziceam si eu cad eram de varsta ta.
Citat:
Fetelor, am facut si eu o schimbare in look-ul meu.
Sper doar sa ma mai recunoasteti.

Dupa ochi, te-as recunoaste totdeauna, Iulia. Cu noua tunsoare esti o fetiscana.
Va pup pe toate si va imbratisez cu drag de gargarita.

_________________
Bica - Bunica-de-Gargarita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 19 Noi 2010, 19:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Iulia, chiar imi era dor de tine. Bica are dreptate, ochii tai frumosi nu sunt de nerecunoscut.
Elena, Ana, Katerina, Viorela, Iulia sunteti toate tinere si frumoase.
Va pup.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 19 Noi 2010, 21:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2010, 22:19
Mesaje: 348
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Bica, multumesc frumos. Doamne ajuta, sa reusesc sa invat cat mai multe.
Eli, esti o draguta.
Va imbratisez cu drag.

_________________
Prietenul este cel cu care râzi, plângi şi te rogi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 21 Noi 2010, 03:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Feb 2010, 21:34
Mesaje: 2128
Locatie: Morelia, Mexic
Nume forum:1
Fetelor, sunteti toate niste frumoase, si va vedem mai usor multumita Bicai care v-a adus in "rezumat"!

Viorela, imi pare bine sa te cunosc, faci o pereche frumoasa impreuna cu prietenul tau. Te pup.

Sa aveti o zi excelenta!

_________________
Gargarita-Leoaica tanara, iubirea


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 21 Noi 2010, 20:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2010, 22:19
Mesaje: 348
Locatie: Ploiesti
Nume forum:1
Buna seara,
Danuta, multumesc frumos si tu esti o scumpa.
Pupici multi.

_________________
Prietenul este cel cu care râzi, plângi şi te rogi.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 21 Noi 2010, 21:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2007, 16:59
Mesaje: 1208
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Iulia, iti sta foarte bine. Iti scoate ochisorii cei albastrii in evidenta.
Va pupam si va imbratisam pe toti patru.

_________________
Carmen - Gargarita-Gazda-Buna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 21 Noi 2010, 21:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iun 2009, 01:54
Mesaje: 489
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Pentru ca eu am avut onoarea sa va descopar pe fiecare in parte si sa pot asimila un nume cu o imagine, m-am gandit ca ar fi corect sa ma puteti vedea si voi pe mine.
Aceasta sant eu la 56 de ani ai mei.



Va pup si va multumesc ca m-ati primit in aceasta gadina minunata.

_________________
Mariuca - Gargarita-Dimineti-de August


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 21 Noi 2010, 21:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Mariuca, sunt incantata de cunostinta.
Cat despre varsta, te consider tinerica, tinerica, caci anii nu lasa loc sufletului sa imbatraneasca.

Pupici,

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 21 Noi 2010, 21:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Mariuca, ma bucur sa te cunosc. Esti draguta, nu-ti arati varsta.
Pupici.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania