Acum este 25 Iun 2026, 08:58

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 17:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Martin Carmen scrie:
Rodica, te votez din tot sufletul pentru ceea ce esti si ceea ce faci. Pentru mine chiar esti o raza de soare.
Te imbratisez strans si multa, multa sanatate.
Karmen, iti multumesc si stii ca tu ai toata consideratia mea pentru ceea ce esti.
Multe salutari de pe plaiuri oltenesti.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 17:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
In aceasta saptamana votul meu merge catre Mariuca, care dupa parerea mea a intrat sa faca parte din categoria gargaritelor gobleniste de categorie grea. Am vazut ca a terminat in timp record un model deloc usor.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 19:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Perhinschi Anca scrie:
In aceasta saptamana votul meu merge catre Mariuca, care dupa parerea mea a intrat sa faca parte din categoria gargaritelor gobleniste de categorie grea. Am vazut ca a terminat in timp record un model deloc usor.
Anca, acest lucru l-am simtit si eu in momentul in care am vazut ca a terminat Dimineti de august.
Mariuca, draga mea, in aceasta saptamana te votez si eu.

Cu o calda imbratisare,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 19:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Popa Andreea scrie:
Eu o voi vota saptamana aceasta pe Onuta (Olariu Ioana).
Pentru ca este o adevarata gargarita si imi esti foarte draga.
Iti multumesc ca ai fost alaturi de mine.
Pupici.
Nu ma asteptam sa mai fiu nominalizata.
Andreea, iti multumesc pentru vot. Sa stii ca atat cat pot, sunt alaturi de fiecare gargarita in parte. Nu am cum sa fac diferente, imi sunteti toate dragi.

Cu un gand bun,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 20:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Nico, te votez cu draga inima. Mi-ai intrat la suflet.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 21:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2008, 21:18
Mesaje: 1171
Nume forum:1
Sunt momente tensionate in gradina noastra cand as vota o multime de gargarite ce stiu sa actioneze ca un paratrasnet.
Le-as vota pe toate cele care stiu sa vada partea plina si frumoasa a paharului. Astazi, le-as vota pe Mona, Anca, Renata, Onuta, Ralu.

Pentru ca nu va pot vota pe toate, aleg sa o votez pe Ralu pentru simplitatea si bunul simt cu care aduce cuvantul ei, aici, in gradina.
Te pup, Ralu si il pup si pe deja carismaticul Dario.

Nico, meriti toate felicitarile pentru ceea ce ai facut in luna aceasta in gradina.
Pupici atat pentru tine cat si pentru Alexandru.

_________________
Jeni - Gargarita dintre Astre


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 21:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Pentru sfaturile bune, pentru cuvintele frumoase si prezenta placuta in fiecare topic, eu te votez pe tine Ralu. Pupici.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 22:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Dragut Raluca scrie:
In aceasta saptamana votez o prezenta blanda, corecta si placuta in gradina noastra: Nico.
Ralu, iti multumesc din suflet. Aceleasi cuvinte le-as putea spune si despre tine. Poate de aceea imi esti asa de draga. O calda imbratisare si pupici pentru Dario si mamica lui.
Patruleasa Jeni scrie:
Nico, meriti toate felicitarile pentru ceea ce ai facut in luna aceasta in gradina.
Iti multumesc pentru gandul bun, Jeni. Aceste cuvinte frumoase spuse de voi si faptul ca va este placut zborul meu prin gradina sunt cea mai mare multumire.
Borcan Adelina-Maria scrie:
Nico, te votez cu draga inima. Mi-ai intrat la suflet.
Adelina, si tu mi-ai intrat la suflet de prima data cand ai intrat in gradina. Din pacate, nu pot lua in considerare acest vot. Nu poti vota de doua ori intr-o luna aceeasi persoana (mi-ai mai acordat o data votul in saptamana a doua).

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 22:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Imi pare rau, Nico. Deci trebuie sa votez pe altcineva?
Te pup.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 22:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Jeni, cred ca undeva astrele tale ti-au spus ca aveam nevoie de un pic de moral de ridicat. Glumesc, bineinteles. Ai reusit sa ma emotionezi frumos in aceasta seara in care nostalgia ma doboara.
Ralluca, iti multumesc mult pentru vot.
Nico, pacat ca distanta ne desparte, cred ca ar fi fost si mai frumos sa ne intalnim.

Toate sunteti minunate.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania