Acum este 25 Iun 2026, 09:00

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 23:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Borcan Adelina-Maria scrie:
Imi pare rau, Nico. Deci trebuie sa votez pe altcineva?
Da, Adelina.
Si eu te pup.

Dragut Raluca scrie:
Nico, pacat ca distanta ne desparte, cred ca ar fi fost si mai frumos sa ne intalnim.
Ralu, cine stie? Poate intr-o zi.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 28 Noi 2010, 23:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Atunci o votez pe Lena pentru care simt o mare atasare.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 29 Noi 2010, 07:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Patruleasa Jeni scrie:
Sunt momente tensionate in gradina noastra cand as vota o multime de gargarite ce stiu sa actioneze ca un paratrasnet.
Le-as vota pe toate cele care stiu sa vada partea plina si frumoasa a paharului. Astazi, le-as vota pe Mona, Anca, Renata, Onuta, Ralu.
Jeni, iti multumesc de incredere.

Cu o calda imbratisare,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 29 Noi 2010, 07:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Borcan Adelina-Maria scrie:
Atunci o votez pe Lena pentru care simt o mare atasare.
Adelina, îţi mulţumesc frumos pentru vot. Îţi sunt recunoscătoare şi la baza acestei recunoştinţe se afla bucuria de a fi cunoscut un suflet drag şi dependent de frumuseţea goblenatului, ca al tău. Şi fiindcă tot se apropie ziua de 1 decembrie - ziua românilor, îţi ofer în dar o fotografie cu steagul Vâlcii, înconjurat de roş-galbenul-albastru al românilor.


_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 01 Dec 2010, 06:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Voturile pentru saptamana 4:



Cotoranu Nicoleta - 7 voturi
Mateescu Alina - 4 voturi
Olteanu Rodica - 2 voturi
Valceleanu Maria - 2 voturi
Dragut Raluca - 2 voturi
Lucia Marina - 1 vot
Olariu Ioana - 1 vot
Popescu Ileana Gabriela - 1 vot

Gargarita saptamanii este Cotoranu Nicoleta.
Va multumesc, dragele mele.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 01 Dec 2010, 06:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Voturile pentru luna noiembrie:

Cotoranu Nicoleta - 11 voturi
Popescu Ileana Gabriela - 10 voturi
Neagu Marcela - 8 voturi
Borcan Adelina - 6 voturi
Mateescu Alina - 4 voturi
Dragut Raluca - 3 voturi
Miroiu Ileana - 3 voturi
Ionita Victoria - 2 voturi
Olteanu Rodica - 2 voturi
Valceleanu Maria - 2 voturi
Flori M. - 1 vot
Brasoveanu Laura - 1 vot
Babutan Maria - 1 vot
Marculescu Ramona - 1 vot
Lucia Marina - 1 vot
Olariu Ioana - 1 vot

Cu 11 voturi, Gargarita lunii noiembrie este Cotoranu Nicoleta.

Nici nu am cuvinte sa spun ce simt acum, dupa ce am numarat voturile. Este un sentiment special si va multumesc. Nu ma asteptam ca eu sa fiu Gargarita lunii.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 01 Dec 2010, 07:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Nico, draga mea, felicitari pentru titlul obtinut!
Il meriti pe deplin, pentru ca esti o o gargarita cu G mare.


_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 01 Dec 2010, 07:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Nico, cand am vazut clasamentul m-am bucurat alaturi de tine.
Te felicit si iti doresc tot binele din lume.
Meriti pe deplin acest titlu.
Pupici.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 01 Dec 2010, 07:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Onuta, Adelina, va multumesc.

Flori pentru toate Gargaritele:


_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gargarita lunii noiembrie
MesajScris: 01 Dec 2010, 08:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Apr 2008, 10:13
Mesaje: 2656
Locatie: Pitesti - Arges
Nume forum:1
Nico, meriti pe deplin acest titlu. Felicitari si la cat mai multe nominalizari.
Pupici.

_________________
AlinaM - Gargarita-Aripi-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 140 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania