Acum este 24 Iun 2026, 16:12

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 238  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 11:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Iul 2005, 18:22
Mesaje: 1440
Locatie: Baia Mare
Nume forum:1
Buna dimineata Gargaritelor,
Ce miros frumos de cafea este aici si ce de bunatati aduceti. Imi pare rau, dar nu pot sa ma abtin desi ar trebui dupa atatea zile cu mese pline. Va multumesc frumos, sunteti tare dragute asa ca va tin companie.
Sa aveti o zi frumoasa.

_________________
Gargarita-Implinire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 11:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Dec 2009, 20:44
Mesaje: 938
Locatie: Deva
Nume forum:1
Dragele mele,
Ma bucur ca va regasesc si in noul an. Ma alatur si eu, desi putin mai tarziu, la o cafea.
O zi excelenta va doresc.

_________________
Gargarita Gratia-Fanteziilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 17:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2009, 23:15
Mesaje: 265
Nume forum:1
O prima luna, din noul calendar al gargaritelor.
Spor la goblenat si timp cat mai mult.


_________________
Camelia - Gargarita Floare-de-Camelie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 17:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Ian 2006, 10:15
Mesaje: 69
Nume forum:1
Sarbatori frumoase si un an prolific si prosper!

_________________
Coco - Gargarelul-Mesager


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 17:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Feb 2010, 11:56
Mesaje: 4546
Locatie: Italia
Nume forum:1
La multi ani!
Bine v-am gasit in noul an.

_________________
Alia - Gargarita-Oaza-Plina-de-Speranta


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 18:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2008, 07:35
Mesaje: 128
Nume forum:1
Multa sanatate, bucurii si multe impliniri in noul an, dragele mele gargarite!


Fanica, incercarea ta de a modifica numele din contul personal nu mai este posibila, asa cum te-ai obisnuit. La ora actuala site-ul este securizat si sunt cateva informatii ce nu mai pot modificate. Ca atare, acest lucru nu se poate realiza nici pe forum unde au aparut elemente de securitate in plus. Acest lucru a fost necesar deoarece erau peste 10000 de useri ce, la mutarea de pe rogoblen java pe actualul rogoblen, apareau ca avand IP-uri comune, desi nu era cazul.
Aceasta atentionare este valabila si pentru forumistii ce folosesc conturi duble.
Daca aveti probleme, cereti parola noua de pe prima pagina a site-ului.

_________________
Fanica - Cel mai bun serviciu pe care ti-l face un prieten este sa-ti fie alaturi atunci
cand gresesti.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 18:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2008, 07:35
Mesaje: 128
Nume forum:1
Ce m-am speriat!
Multumesc, Monica.

_________________
Fanica - Cel mai bun serviciu pe care ti-l face un prieten este sa-ti fie alaturi atunci
cand gresesti.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 18:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2006, 14:34
Mesaje: 219
Nume forum:1
Noul an sa va aduca lumina in suflet, sanatate, fericire si timp pentru goblen.

_________________
Flori - Gargarita-Iris-Rosu


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 18:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Flori, bine te-am gasit in noul an.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 02 Ian 2011, 21:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Apr 2006, 14:34
Mesaje: 219
Nume forum:1
Anca, multumesc. Scriu de pe telefon si imi este greu.
Te pup.

_________________
Flori - Gargarita-Iris-Rosu


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 238  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania