Acum este 24 Iun 2026, 20:38

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 238  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 06 Ian 2011, 13:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 16:35
Mesaje: 168
Nume forum:1
La multi ani!
Vreau sa multumesc pentru prietenie, pentru caldura sufleteasca si pentru tot ce ati facut sa ma simt atat de bine in aceasta gradina, in anul ce a trecut.
Un an cu prietenie frumoasa in aceasta gradina, imi urez si va urez.

Cu pupici multi si dulci pentru fiecare, va imbratisez.

_________________
Venera - Prietene, iti multumesc ca existi!


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 06 Ian 2011, 14:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Noi 2010, 22:44
Mesaje: 7
Locatie: italia
Nume forum:1
Buna ziua tuturor. Foarte interesant acest forum pt. pasionatele de goblen.
Daca nu deranjez, as dori sa intreb, daca stie cineva, cum se face pentru o comanda in strainatate


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 06 Ian 2011, 14:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 16:35
Mesaje: 168
Nume forum:1
Geanina, intreaba la firma sau uita-te la Intrebari frecvente. Vezi ca ai informatii la butonul Contact de pe prima pagina a site-ului.
Pupici multi si dulci.

P.S. De ce nu-ti completezi datele?
Nu scrie cu prescurtari, te rog. Vezi Regulamentul http://www.rogoblen.ro/forum/viewtopic.php?f=2&t=25.

_________________
Venera - Prietene, iti multumesc ca existi!


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 06 Ian 2011, 17:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Feb 2010, 17:28
Mesaje: 5839
Locatie: Pitesti
Nume forum:1
Dragele mele, eu nu am mai vazut-o de mult prin gradina noastra pe Gargarita-Bijuterie, Adriana Nicuta.
Voi ce stiti despre ea?

_________________
Gargarita-Poveste-Suava-si-Agera


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 06 Ian 2011, 17:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
In mod sigur, Mariuca ii ocupa tot timpul, pe urma si sarbatorile de iarna cred ca au fost destul de aglomerate.
Eu sper ca atunci cand se vor mai linisti trebuirle, va reveni cu drag la noi in gradina.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 06 Ian 2011, 17:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Dragele mele, sunt atat de trista ca nu pot sa fiu langa voi asa cum mi-as dori. Imi este foarte greu sa ma obisnuiesc cu telefonul.
Va pup si o seara frumoasa.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 06 Ian 2011, 18:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Noi 2010, 22:44
Mesaje: 7
Locatie: italia
Nume forum:1
Venera, multumesc.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 06 Ian 2011, 23:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Iul 2005, 01:47
Mesaje: 9136
Locatie: Tecuci
Nume forum:1
Noapte buna, dragi gargarite!


_________________
Lenuta - Gargarita-Simfonia-Culorilor
Gargarita anului 2024


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Cafeneaua Gargaritelor 2011
MesajScris: 07 Ian 2011, 06:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2008, 22:10
Mesaje: 199
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Buna dimineata, dragi Gargarite si "La multi ani!" pentru 2011.

Daca Lenuta a spus "Noapte buna", eu vreau sa fiu prima cu cafeluta, asa mai de dimineata. Sunteti toate invitatele mele la cafea.
Inspiratia m-a parasit in dimineata aceasta, cred ca este de la raceala.
Va pupic.


_________________
Gabriela - Gargarita-Pastel-de-Toamna


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Acest subiect este inchis, nu puteti modifica mesaje sau sa scrieti raspunsuri viitoare.  [ 2378 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 238  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania