Acum este 24 Iun 2026, 14:28

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 19 Ian 2011, 13:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2010, 19:42
Mesaje: 581
Locatie: botosani,com sulita
Nume forum:1
Va prezint un nou episod.


_________________
Lora - Prietenia este floarea unei clipe si fructul timpului.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 19 Ian 2011, 13:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Lora te apropii cu pasi repezi spre final.
Te pup si iti doresc mult spor incontinuare.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 19 Ian 2011, 16:22 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Sep 2010, 23:36
Mesaje: 455
Locatie: Bruxelles, Belgia
Nume forum:1
Inca putin si o sa il poti admira in colectie. Spor in continuare.
Pup.

_________________
Gargarita-Magia-Povestilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 19 Ian 2011, 16:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Aug 2007, 05:09
Mesaje: 1182
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Lora, lucrezi un model tare gingas, care emana emotie. Felicitari si mult spor. Pupici.

_________________
Gărgăriţa-Floare-cu-Parfum-de-Stele


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 19 Ian 2011, 19:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Noi 2009, 19:21
Mesaje: 8093
Locatie: Tulcea
Nume forum:1
Lora, incet, incet te apropii de final. Mult spor iti doresc.

_________________
Eli - Gargarita-Nufar-cu-Maini-de-Aur


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 19 Ian 2011, 20:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2010, 19:42
Mesaje: 581
Locatie: botosani,com sulita
Nume forum:1
Multumesc de urari, fetelor.
La inceput mergea tare greu, deh este primul meu goblen, dar incet incet am inceput sa mai capat indemanare si cand am vazut ca prinde contur am prins si eu viteza. Lucrez cu drag si cu nerabdare sa vad un goblen facut de mainile mele. Incurajarile voastre imi dau putere sa cos mai mult.
Pupici multi.

_________________
Lora - Prietenia este floarea unei clipe si fructul timpului.


Ultima oara modificat de Admin pe 19 Ian 2011, 20:28, modificat 1 data in total.
Corectat. A se citi Raportul (click pe scrisul rosu)


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 21 Ian 2011, 18:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2010, 19:42
Mesaje: 581
Locatie: botosani,com sulita
Nume forum:1
Un nou episod (al treilea, daca nu ma insel).


_________________
Lora - Prietenia este floarea unei clipe si fructul timpului.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 21 Ian 2011, 21:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Lora, si sora mea a lucrat acest model si este tare frumusel.
Mult spor in continuare iti doresc.

Te pupa,

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 21 Ian 2011, 21:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Aug 2007, 05:09
Mesaje: 1182
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Lora, inceputul este mai greu, dar ai sa vezi cat de repede cazi in panza pasiunii pentru goblenat. Mult spor pe mai departe iti doresc.
Pupici.

_________________
Gărgăriţa-Floare-cu-Parfum-de-Stele


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Maica Domnului cu prunc la piept - goblen lucrat de Lora
MesajScris: 25 Ian 2011, 18:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2010, 19:42
Mesaje: 581
Locatie: botosani,com sulita
Nume forum:1
Al patrulea episod si penultimul cred.



Sunt tare incantata de ce iese. Deja caut ce model sa achizitionez sa am pentru cand o sa il termin pe acesta.
Boala grea, molipsitoare - goblenul.
Va pup si va doresc spor la cusut.

P.S. Sfaturi in achizitionarea modelului pot sa cer?

_________________
Lora - Prietenia este floarea unei clipe si fructul timpului.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania