Acum este 28 Iun 2026, 09:41

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 156  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 02 Feb 2011, 20:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Aug 2007, 05:09
Mesaje: 1182
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Ovidia, Maria, Elenuta, va multumesc si va imbratisez cu drag.
Pupici dulci.


_________________
Gărgăriţa-Floare-cu-Parfum-de-Stele


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 02 Feb 2011, 21:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Draga Ralu inseamna ca este si mai departe. Mai lipseste oare vreo zona?
Draga Lin, eu am facut prostia sa ma duc la coafor si dupa aceea in cariera. Afara era cald, eu avand casca in cap iti imaginezi ce a putut iesi in combinatie cu praful de acolo. Direct intalnire cu dermatologul. Doua luni credeam ca mor la munca. Imi puneam in cap pudra de talc ca sa nu transpir. De atunci m-am linistit. Daca ai lucrat si tu in domeniu analog ma intelegi. De cate ori treceam la Constanta ma opream sa cumpar piersici de la voi. Sunt fenomenale. Eu spun de acum 4-5 ani.
Draga Elenuta, si eu sunt fericita ca te cunosc si te imbratisez cu drag.
Draga Diyana,,multumesc pentru flori.
Pup dulce.


_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 02 Feb 2011, 23:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Ovidia, cred ca am epuizat si Italia, cel putin din ceea ce stiu eu. Ba, mai mult, cred ca doar eu sunt cea mai aproape, daca se poate numi mica distanta. Nu as vrea sa spun ca vine muntele (adica eu) la Mohamed, dar prefer pe Mohamed la munte (din nou, eu).
Te astept cu drag pe la Venetia (sau chiar si la mine), poate tu ajungi mai usor pe aici.

Pupici,

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 03 Feb 2011, 09:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Feb 2007, 10:37
Mesaje: 12780
Locatie: Calarasi
Nume forum:1
Multumesc pentru invitatie, draga Ralu. Poate ma ajuta Dumezeu si pot veni, asta in cazul in care nu vii tu pe la mine.
Pup dulce.


_________________
Ovidia - Gargarita-Metafora-Florilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 08 Feb 2011, 16:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2011, 15:29
Mesaje: 41
Nume forum:1
Doamne, cat de minunte sunteti! M-ati facut sa va iubesc pe toate, credeti-ma ca am cel putin patru ore de cand citesc acest topic, citesc si admir, sunteti atat de frumoase, iar bunatatea sufletelor voastre da pe afara. Am mult timp de cand beneficiez de aceasta oportunitate de a cunoaste multa lume (internetul), dar forumul vostru este cu totul altfel, de nedescris.
Va sarut, ca pe niste surori de suflet.
Multumesc celor ce mi-au indreptat click-urile catre gradinita voastra.
Pupici pe aripioare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 08 Feb 2011, 16:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Celena, vei intalni deseori spunandu-se ca aceasta-i o gradina care viruseaza, in cel mai placut mod, bineinteles. Dupa cum vad, te-a ajuns si pe tine.
Atentie, acesta-i doar inceputul!

Iti doresc zbor lin, in a descoperii frumusetile acestei gradini.

_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 08 Feb 2011, 22:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2011, 15:29
Mesaje: 41
Nume forum:1
Asa este Anca, sunt virusata la maxim si pentru ca prezentarea mi-am facut-o in topicul pentru gargarite noi, ar fi timpul sa pun si o fotografie cu mine.
Din coltul tarii, Mangalia, o simpla contabila, pe numele ei real Elena, botezata Celena, o fata cu simtul pentru frumos, imi place mie sa spun, destul de dezvoltat.



Pupici pe aripioare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 08 Feb 2011, 22:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Celena, ma bucur sa te cunosc.
Si sper sa ramaii virusata mult timp de acum incolo.
Te pup.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 08 Feb 2011, 22:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Mar 2009, 20:18
Mesaje: 8398
Locatie: VALCEA
Nume forum:1
Celena esti foarte frumoasa. Si nu numai ca esti virusata, ci dependenta de aceasta gradina.
Incantata de cunostiinta si multi pupici.

_________________
Gargarita-Doua-Frunzulite


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Vreti sa ne cunoastem?
MesajScris: 08 Feb 2011, 22:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Celena, sunt incantata de cunostinta si eu. Virusul se ia usor, dar este unul bun, care nu se lasa din mana.

Pupici,

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 156  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania