Acum este 25 Iun 2026, 06:00

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 186  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 09 Mar 2011, 18:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2009, 08:13
Mesaje: 1606
Nume forum:1
Doina, ai dreptate. Ana a crescut foarte mult vara trecuta. Durerile de spate au inceput din vara si s-au accentuat dupa sarbatorile de iarna.

_________________
Gargarita-Potir-plin-de-Daruri


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 09 Mar 2011, 19:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Mar 2009, 06:10
Mesaje: 618
Locatie: Brăila
Nume forum:1
Georgeta, multa sanatate Anei, dar si Alexandrei0
Chiar daca mandruta mea a avut febra, nu e stedeloc plouata. Isi gaseste mereu de treaba.





Cand nu mai vrea ea sa stea incaltata, isi da ghetutele jos si spune ca miros urat, motiv pentru care sta muuulta vreme desculta.




_________________
Lori - Gargarita-Lie-Ciocarlie-Voiosie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 10 Mar 2011, 10:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Mai 2010, 22:28
Mesaje: 988
Locatie: Spania
Nume forum:1
Multumim pentru popasul facut asupra fotografiilor noastre.
Lori, Ioana vrea sa stea pe olita? Ariana nu vrea decat ,,pepes'' (pempers).
Va multumesc ca ati spus ca seamana si cu mine, pentru ca toata lumea zice ca seamana numai cu tatal sau. Dovada:



Dario, multumim de pupici, i-am primit cu placere.

_________________
Gargarita-Frumusetea-Zorilor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 10 Mar 2011, 12:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Irinuca, draga de ea, ca tare simpatica mai e, mai ales cu noua coafura.
Bravo ei si pentru olita.
Ria, si noi suntem tot la pampers, asteptam vara ca sa trecem la olita. Nici Dario nu vrea sa auda inca de olita.
Sa stii ca seamana si cu tati, Ariana, dar ceva de la tine tot are.

Calde imbratisari si multi pupici pentru voi.

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 10 Mar 2011, 14:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Apr 2007, 20:27
Mesaje: 164
Nume forum:1
Duuulcica Iri a ta, Lori! Sunteti o familie frumoasa. Sa fiti sanatosi! Pe Irinuca o pup pe ambele manute.

_________________
Liliana - Un prieten este cineva care te cunoaste asa cum esti, intelege ce ai fost, accepta ce ai devenit si, cu blandete, te lasa sa cresti in continuare.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 13 Mar 2011, 00:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Apr 2008, 14:35
Mesaje: 3542
Nume forum:1
Popescu Alexandra scrie:
Ce mai face Claudita?
Pupici dulci pentru tine si Claudita.
Claudita, pe zi ce trece devine o adevarata domnisoara, cu idei din ce in ce mai bine definite, cu simtul responsabilitatii in tot ceea ce face; doamnele mi-au specificat acest lucru in doua randuri cand am fost la sedinta si o mare competitie intre ea si Gabriel. Fostul coleg de banca care este foarte bun la invatatura. Isi face singura temele de cum ajunge acasa si a inceput dezastrul cu tot felul de colectii, care, pe unele le lasa pe la jumatate ca apar altele noi si este si influenta colegilor. Apoi, ne copleseste cu tot felul de desene, acesta-i felul ei de a ne multumi.
Multumim, Alexa si tot pupici dulci zboara spre tine si comorile tale.

Aceasta-i o fotografie de anul trecut, dar una care imi place foarte mult si nu v-am aratat-o.


_________________
Anca - Gargarita Pacea-Armoniei


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 13 Mar 2011, 15:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Iun 2010, 20:10
Mesaje: 5573
Locatie: Pascani
Nume forum:1
Lori, Irinuca este o scumpete, ii pupacesc manutele.
Anca, cu asa o domnisoara frumoasa si eleganta, mamica trebuie sa fie foarte mandra.
Va pup dulce.

_________________
Ralluca - Gargarita-Suras-de-Primavara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
MesajScris: 15 Mar 2011, 03:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Anca, ma bucur ca ai mai adus o fotografie cu minunea ta.

Si acum va atasez replica la piciorusele din ladita mea.
In prima fotografie sunt tare suparata, nu ma ia mami in brate.



A, gata, vine mami. A terminat cu fotografiatul. Ce ma bucur!


_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1859 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 186  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania