Acum este 22 Iun 2026, 08:46

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 04 Noi 2009, 10:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Gargarita Tenismena, nu ne mai spui nimic? Gheisa ta ce mai face?
Pupici.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 17 Noi 2009, 21:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Ian 2009, 23:15
Mesaje: 265
Nume forum:1
Cristinica, ce mai faci? Ce s-a intamplat dupa ziua ta?

_________________
Camelia - Gargarita Floare-de-Camelie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 18 Noi 2009, 08:21 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Ian 2008, 21:18
Mesaje: 1171
Nume forum:1
Si eu m-am intrebat de ce ai disparut brusc, Cristinica.

_________________
Jeni - Gargarita dintre Astre


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 01 Dec 2009, 20:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Vai tare imi mai pare rau fetelor ca nu am mai postat, ca nu am mai lucrat, ca practic nu am mai dat semne de viata.

Multumesc frumos pentru grija voastra, dar am avut un majorat tare frumos, fara incidente si tare s-au mai distrat si prietenii. Mi-au spus ca a fost frumos, in mod special datorita faptului ca noi ne cunosteam cu totii si deci stiam cum sa ne comportam.

Pe unde imi mai flutur racheta? Ha! Ha! Nu prea am mai fluturat-o. Dupa ziua mea am fost ostenita, invatam pana tarziu, uneori chiar pana la 3 noaptea, iar acum am teze. Incerc din rasputeri sa gasesc timp pentru odihna.
Iar cand sunt mai stresata desenez, deoarece mi-e frica sa nu gresesc vreun punct daca lucrez la goblen.

Dar in doua saptamani vine vacanta de iarna! Atunci, cu siguranta voi fi activa din nou pe forum.

Pana atunci, va pup pe toate, sper sa lucrati cat mai mult la goblenele voastre si sa aveti parte numai de zile fericite.

_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 01 Dec 2009, 21:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Feb 2008, 22:17
Mesaje: 174
Nume forum:1
Vai, Cristinica, ce bine ca totul este bine! Te inteleg. Si eu am de invatat si asta ma tine mult ocupata si departe de hobbiurile mele.
Succes la teze!
Pupici.

_________________
Sandra - Gargarita-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 02 Dec 2009, 02:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2005, 03:17
Mesaje: 1982
Locatie: Slatina
Nume forum:1
Cristinica, ai aparut!
Ma bucur ca esti bine si iti doresc bafta in toate.

_________________
Rodica - Gargarita Raza-De-Soare


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 02 Dec 2009, 10:47 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Mai 2005, 13:23
Mesaje: 2345
Locatie: Bacau
Nume forum:1
Cristinica, mult spor la toate!

_________________
Adriana - Gargarita-Bijuterie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristina Zabava
MesajScris: 02 Dec 2009, 11:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2008, 06:21
Mesaje: 621
Nume forum:1
Succes la teze, la invatat si la tenis. Succes la Gheisa iti spunem... mai in vacanta.

_________________
Tender Rose - Gargarita-Iubire-de-Roza


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 02 Dec 2009, 20:34 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 02 Noi 2008, 14:22
Mesaje: 267
Locatie: Neamt
Nume forum:1
Multumesc frumos, fetelor!
Am mai dat o teza astazi, asa ca au mai ramas doua pe saptamana viitoare.

Inca putin si vine si vacanta.

_________________
Cristinel - Gargarita-Tenismena


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Gheisa - goblen lucrat de Cristinica
MesajScris: 02 Dec 2009, 22:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Bafta la teze, Cristinica! Trec si ele si, pe nesimtite, vine vacanta. Ma bucur ca esti bine si in curand vei zbura iar alaturi de noi.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania