Acum este 27 Iun 2026, 08:19

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 184  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 06 Sep 2013, 09:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 4459
Locatie: Drobeta Turnu Severin
Nume forum:1
Cu adevarat o intalnire frumoasa. Tare rau imi pare ca nu pot veni si eu. Cosmina stie ca trebuia sa fiu si eu in Bucuresti in perioada aceasta, insa din motive care nu au prea tinut de mine nu s-a putut. Vad din cand in cand, pe o retea de socializare, fotografii ale lui Ale (fiica Cosminei) si stiu ca au ajuns la Bucuresti si se pregatesc de intalnirea cu voi. Recunosc ca sunt invidioasa, insa ma bazez pe Ale ca va posta rapid fotografii de la intalnirea voastra si astfel o sa pot fi si eu cu voi, chiar si daca doar virtual.

Fie sa aveti vreme frumoasa, caci bucuria si emotiile pozitive stiu sigur ca vor fi la aceasta intalnire.
Va sarut cu drag pe toate.

_________________
Gargarita-Rigoare-Ratacita-in-Poezie


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 06 Sep 2013, 15:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Aug 2012, 19:05
Mesaje: 5455
Nume forum:1
Multumim frumos Lena si cine stie poate ne vom intalni si noi candva. Nu se stie niciodata.
Fetelor, cum ramane pana la urma? Ne intalnim la ora 14:00 la Unirea si dupa plecam catre o locatie unde sa "sarbatorim"?
Pup cu drag.

_________________
Gargarita-Regina-Noptilor-de-Vara


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 06 Sep 2013, 17:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Aug 2011, 10:29
Mesaje: 8970
Nume forum:1
Lena stiu ca trebuia sa ajungi si chiar imi pare rau ca nu ne intalnim. Poate o sa mai fie si alta ocazie. Te imbratisez.
Helen pentru mine este OK ora si locatia. Eu zic sa ne intalnim acolo si stabilim dupa unde merge sau poate chiar cineva din Bucuresti ar putea face undeva o rezervare sa fim sigure ca avem unde "sarbatori".
M-a rugat Elza sa va transmit ca nu va putea ajunge duminica deoarece a plecat mai devreme la mare.
Readuc lista:
- Rodic;
- Cosmina;
- Mireille;
- Alexa;
- Nuti;
- Helen;
- Nadina;
- Madalina;
- Elena;
- Tina.

_________________
Gargarita-Cercetasa-de-Visuri
Gargarita Anului 2013


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 07 Sep 2013, 18:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Dragele mele, ma bucur pentru voi. Sper sa aveti o zi frumoasa si, mai ales, sa ajungeti toate la intalnire. Astept sa veniti cu fotografii de la frumoasa intalnire.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 07 Sep 2013, 18:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Oana, la o intalnire in Iasi as spune si eu prezent cu cea mai mare placere, dar luna asta sunt tare aglomerata. In functie de ce decideti va anunt daca ajung si eu.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 07 Sep 2013, 20:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Dragele mele, abia astept sa ne vedem maine.
A ramas stabilit ora 14 in fata Mc de la Unirea, ca vad ca nu s-a mai zis nimic.
Pup dulce.

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 07 Sep 2013, 21:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2011, 21:35
Mesaje: 5718
Nume forum:1
Buna seara dragele mele!
Vin si eu, vin si eu! Imi cer scuze ca anunt asa de tarziu si sper sa nu fie probleme, in cazul in care s-au facut rezarvari.
Va imbratisez cu mult drag si astept cu nerabdare ziua de maine.

_________________
Rodi - Gargarita-Ocean-de-Iubire-si-Emotii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 07 Sep 2013, 22:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 2002
Nume forum:1
Asta-seara am fost "in recunoastere", prin centrul vechi. Am cautat o locatie unde sa ne putem aseza aproximativ 10 persoane si unde sa se si ajunga usor, cat-de-cat.
Ar fi, zic eu, un anumit han, al lui Manuc, in fata caruia ne putem si intalni; pentru cele care vin cu metroul, este si iesire chiar acolo, vis-a-vis de Unirea (de fapt pe diagonala).
Pe strada Selari am mai vazut un local libanez, unde iar au mese cu locuri mai multe, A...j.

_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Sep 2013, 07:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Feb 2005, 10:41
Mesaje: 2002
Nume forum:1
Deci, Mc sau Hanul lui Manuc?

_________________
Cosmina - Gargarita-cu-Gargarita-mica


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Intalnirea Gargaritelor
MesajScris: 08 Sep 2013, 08:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Aug 2006, 04:27
Mesaje: 3102
Locatie: Romania
Nume forum:1
Aceeiasi intrebare o am si eu.
Cum vad ca nu se raspunde, cred ca majoritatea vor sosi in fata la Mc.

_________________
Alexa - Gargarita-Minune-de-Mama


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1832 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 184  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania