|
Acum este 25 Iun 2026, 09:15
|
Vizualizare mesaje fara raspuns | Vizualizare subiecte active
| Autor |
Mesaj |
|
Tacutu Ileana
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 30 Iun 2014, 14:30 |
|
Membru din: 11 Mai 2011, 14:30 Mesaje: 7628 Nume forum:1
|
|
Felicitari, draga Salcia, pentru creatie! Felicitari, draga Oksanna, pentru inspiratie! Sunt convinsa ca o sa ne rasfeti in curand cu un frumos serial. Numai bine si spor la lucru tuturor!
_________________ Leana - Gargarita-Cununa-Spicelor-de-Grau
|
|
| Sus |
|
 |
|
Frunza Nicoleta
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 30 Iun 2014, 15:10 |
|
Membru din: 05 Iul 2006, 16:33 Mesaje: 13343 Nume forum:1
|
|
Felicitari, Oksanna!
_________________ Nico - Gargarita-Paunita
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ioan Ada-Elena
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 30 Iun 2014, 16:19 |
|
Membru din: 10 Feb 2014, 12:17 Mesaje: 5482 Locatie: Barlad Nume forum:1
|
|
Felicitari pentru finut, Oksanna!
_________________ Ada-Elena - Gargarita-Zana-Fluturasilor-de-Soare Gargarita anului 2021
|
|
| Sus |
|
 |
|
Dulovet Maria
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 30 Iun 2014, 18:57 |
|
Membru din: 18 Ian 2014, 09:53 Mesaje: 1001 Nume forum:1
|
|
Felicitari Oksanna!
_________________ Alaturi de un prieten adevarat este cu neputinta sa ajungi la deznadejde.
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ion Rodica
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 30 Iun 2014, 19:08 |
|
Membru din: 30 Mai 2012, 23:07 Mesaje: 7197 Nume forum:1
|
|
Oksanna, felicitari pentru finut!
_________________ Rodic - Gargarita-Zambetul-Florii-de-Cires
|
|
| Sus |
|
 |
|
Vicol Oxana
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 30 Iun 2014, 22:12 |
|
Membru din: 21 Ian 2013, 21:14 Mesaje: 4001 Locatie: Germania Nume forum:1
|
|
Va multumesc frumos. Este un cadou minunat pentru mine si mai ales ca este primul meu finut. O sa fie o lucrare de suflet. Sa va povestesc istorioara care nu demult s-a intamplat. Vero, mi-a scris un mesaj in care ma felicita, iar eu am inceput sa ii explic o intreaga poveste. Nu am inteles de la inceput ca despre finut era vorba, caci nu am reusit sa intru astazi pe forum. Si de fapt astazi este ziua mea de nastere in acte, ca in realitate eu sunt nascuta pe 30 iulie. Coincidenta sau nu, dar primul meu finut l-am primit exact in aceasta zi. Sunt niste emotii unice si sunt extrem de fericita. Va multumesc inca o data intregii echipe ca ati ales un titlu propus de mine.
_________________ Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului
|
|
| Sus |
|
 |
|
Liudmila Beiu
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 01 Iul 2014, 08:04 |
|
Membru din: 07 Feb 2014, 10:19 Mesaje: 1233 Locatie: Republica Moldova Nume forum:1
|
|
Draga Oksanna felicitarile mele pentru primul si minunatul tau finut. Sa-l lucrezi cu drag!
_________________ Gargarita-Cascada-Iubirii
|
|
| Sus |
|
 |
|
Ponea Aurelia Georgiana
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 01 Iul 2014, 08:05 |
|
Membru din: 03 Ian 2010, 11:31 Mesaje: 1272 Locatie: Bucuresti Nume forum:1
|
|
Felicitari, Oksanna! Ai un finut minunat pe care astept cu nerabdare sa il vad in serial.
_________________ Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii
|
|
| Sus |
|
 |
|
MirelaMelinte
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 01 Iul 2014, 08:12 |
|
Membru din: 13 Mar 2011, 15:46 Mesaje: 8865 Locatie: Cluj-Napoca Nume forum:1
|
|
Stai ca nu inteleg bine cum e. Mamica ta te-a nascut la sfarsit de iulie. Iar taticul, bucuros fiind a declarat ca printesa s-a nascut cu o luna mai devreme. Nu cred ca m-am gandit bine. Mai aproape de realitate este faptul ca vina o poarta doamna neatenta de la Primaria din localitatea unde te-ai nascut. Indiferent care este adevarul, chiar daca doar actele spun asta, eu iti doresc din tot sufletul la multi ani. Si o sa iti mai spun inca odata la multi ani peste o luna. Stii ceva? Si eu vreau doua zile de nastere intr-un an! Te felicit inca odata pentru finut si iti doresc sa il cosi cu placere. Te imbratisez cu drag,
_________________ Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov Gargarita anului 2014 Gargarita anului 2015 Gargarita anului 2016 Gargarita anului 2017 Gargarita anului 2018 Gargarita anului 2020
|
|
| Sus |
|
 |
|
Vicol Oxana
|
Subiectul mesajului: Re: Peisaj Scris: 01 Iul 2014, 10:09 |
|
Membru din: 21 Ian 2013, 21:14 Mesaje: 4001 Locatie: Germania Nume forum:1
|
|
Va multumesc frumos. Irela, cam asa s-a intamplat cu ziua mea de nastere. Totusi sarbatoresc o data doar ca sunt felicitata de 2 ori pe an. Daca vrei si tu asa poti sa iti faci, nu cred ca este o problema. Hi, hi, hi!
_________________ Oksanna - Gargarita-Pasarea-Paradisului
|
|
| Sus |
|
 |
|
Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum
|
