Acum este 24 Iun 2026, 23:52

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 02 Feb 2017, 18:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Sep 2016, 19:14
Mesaje: 266
Nume forum:1
Scuze, Irela ai dreptate. Este vina mea, grabita sa il scot de pe rama, sa il calc (stiu ca nu se face, dar dupa ce l-am mutat pe o rama mai mica a trebuit sa il indoi si au ramas semnele de la pliat) si sa il dau soacrei mele sa il duca la tamplar, am uitat sa il fotografiez intreg.
Inramarea pentru mine este o adevarata aventura, dupa ani de cautari am gasit pe cineva care face rame cat de cat acceptabile si care se pricepe la inramat goblene. Partea proasta e ca este la peste 100 de km si cand am aflat ca soacra mea are drum in zona, am uitat de tot si m-am gandit numai sa pregatesc cele 3 goblene care le mai am in posesie, inclusiv Moise, si sa le trimit la imbracat.

Promit solemn ca nu mai fac. De data asta iertati-ma va rog, sunt gargarita mica si inexperta.

Cu drag.

_________________
Prietenii adevăraţi nu renunţă unul la celalalt. Aşteaptă-i să vină cu tine.


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 02 Feb 2017, 22:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Mar 2011, 15:46
Mesaje: 8865
Locatie: Cluj-Napoca
Nume forum:1
Draga Micia, nu trebuie să îți ceri scuze. Mesajul meu nu a fost unul de reproș. Mi s-a părut că ar trebui să îți spun care sunt obiceiurile pe forum.
Aștept cu drag să se întoarcă goblenul de la înrămat și să il admirăm în toată splendoarea sa.
Te îmbrățișez cu drag,

_________________
Irela - Gargarita-Fulg-de-Floare-Mov
Gargarita anului 2014
Gargarita anului 2015
Gargarita anului 2016
Gargarita anului 2017
Gargarita anului 2018
Gargarita anului 2020


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 03 Feb 2017, 09:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Apr 2012, 19:49
Mesaje: 1752
Locatie: Botosani
Nume forum:1
Draga Micia, m-am uitat la fiecare pagina din topicul tau si am ramasa fascinata. Nu am vazut pana acum acest goblen lucrat de nimeni si ma bucur ca l-ai lucrat alaturi de noi. Este un goblen impresionant si datorita marimii. Abia astept sa vad ce rama i-ai ales.
Felicitari!

_________________
Gargarita-Inocenta-Zambetului-de-Copil


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 03 Feb 2017, 17:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Iul 2006, 16:33
Mesaje: 13343
Nume forum:1
Felicitari pentru finalizarea ambitiosului proiect! Astept sa il vad cu hainuta.

_________________
Nico - Gargarita-Paunita


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 05 Feb 2017, 10:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Mai 2009, 07:46
Mesaje: 448
Nume forum:1
Felicitari pentru finalizarea goblenului. Ai lucrat foarte repede si foarte frumos. Astept cu nerabdare sa-l vad inramat.

_________________
Ema - Gargarita Trandafir


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Moise - goblen lucrat de Micia
MesajScris: 05 Feb 2017, 14:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2011, 11:07
Mesaje: 5626
Locatie: Romania
Nume forum:1
Draga Micia, felicitari pentru finalizarea icoanei.
Cu drag,

_________________
Gargarita-Izvor-Nesecat-de-Iubire


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 36 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania