Acum este 24 Iun 2026, 19:01

Ora este UTC + 1 [ DST ]





Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1809 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 181  Urmatorul
  Versiune printabila Subiectul anterior | Urmatorul subiect 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Ian 2010, 12:27
Mesaje: 504
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Ralu, modelul nu este in cruciulita. Este doar pe panza Zweigart. Bineinteles ca voi numara fiecare punct si voi face socoteala pentru panza obisnuita.

_________________
Gargarita-Raza-Blanda-de-Lumina


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Ceasul?

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 09 Ian 2009, 18:04
Mesaje: 7278
Locatie: Iasi
Nume forum:1
Raspuns: esenta.

_________________
Onuta - Gargarita-Zmeura-Dulce


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Delikatul?
Antigelul?

Cam grea ghicitoare, Ralu. Ne pui mintea la contributie.
Pupici

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Ultima oara modificat de Ifrim Andreea Georgiana pe 01 Iul 2010, 18:05, modificat 1 data in total.

Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
As dori sa ma inscriu si eu la acest concurs, numai ca am o nelamurire. In regulament este specificat la un moment dat, ca pentru adaugarea unui goblen la colectie se primesc, in functie de marime, nu anumit numar de puncte. Imediat dupa scrie: "Se vor puncta doar goblenele incepute dupa data de 1 iunie 2010 si adaugate la colectie in luna iulie." Intrebarea mea este urmatoarea: daca ma inscriu in concurs cu Crini regali, in conditiile in care acesta este inceput inainte de 1 iunie 2010, inseamna ca daca il voi termina pana la sfarsitul lunii, nu mi se vor da punctele atribuite pentru un goblen finalizat? Din regulament eu inteleg ca nu este nicio problema sa ma inscriu cu Crini regali, in afara faptului ca nu voi primi acele puncte pentru adaugarea la colectie, dar as vrea sa fiu sigura.

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Feb 2010, 09:45
Mesaje: 3167
Locatie: Ischia - Italia
Nume forum:1
Statuia Ganditorul de la Hamangia?

_________________
Deea - Gargarita-Speranta-din-Zori


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Dec 2004, 22:53
Mesaje: 13488
Locatie: Italia
Nume forum:1
Gargarite dragi, imi pare rau ca este asa de grea ghicitoarea, dar, sincer, m-am distrat un pic cu raspunsurile. Sa nu va suparati pe mine.
Am sa va dau un indiciu: este rosu.

Georgia, ai inteles perfect regulamentul.
Poti participa cu Crini regali, doar ca daca il termini in cursul lunii, nu vei primi puncte pentru adaugarea la colectie.

Pupici

_________________
Ralu - Gargarita-Inspiratie-Divina
Gargarita anului 2010-2011
Gargarita anului 2011-2012


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Mai 2009, 08:47
Mesaje: 1603
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Vinul?

_________________
Damiela - Gargarita-Zana-Margaretelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Ian 2010, 11:31
Mesaje: 1272
Locatie: Bucuresti
Nume forum:1
Multumesc, Ralu. Cand ajung acasa voi face fotografii si le voi posta, precizand si cele necesare.

_________________
Gargarita-Petale-in-Buchetul-Vietii


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
 Subiectul mesajului: Re: Concursul lunii iulie
MesajScris: 01 Iul 2010, 18:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Mai 2009, 08:47
Mesaje: 1603
Locatie: Brasov
Nume forum:1
Sangele?

_________________
Damiela - Gargarita-Zana-Margaretelor


Sus
 Profil SEARCH_USER_POSTS 
 
Afiseaza mesajele de la anteriorul:  Sorteaza dupa  
Scrie un subiect nou Raspunde la subiect  [ 1809 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 181  Urmatorul

Ora este UTC + 1 [ DST ]


Nu puteti scrie subiecte noi in acest forum
Nu puteti raspunde subiectelor din acest forum
Nu puteti modifica mesajele dumneavoastra in acest forum
Nu puteti sterge mesajele dumneavoastra in acest forum

Cautare dupa:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB Romania